З метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, створення художнього образу інтер’єрів навчальних закладів за допомогою флористичного мистецтва, формування практичних умінь та навичок учнів по створенню флористичних робіт, обміну кращим досвідом роботи учнів з флористики та фітодизайну 20 жовтня 2017 року районним Будинком школяра була проведена виставка – конкурс з флористики та фітодизайну «Чаруюча краса природи».
Всього на конкурс було представлено 52 роботи: 41 робота із 12 шкіл (Дідівської, Дубовогаївської, Линовицької, Малодівицької, Охіньківської, Сухополов’янської, Сергіївської, Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст., Замістянської, Великодівицької, Канівщинської, Подищанської ЗОШ І-ІІ ст.) та 11 робіт Будинку школяра (у трьох вікових категоріях: молодша 6-10 років, середня 11-13 років, старша 14-16 років та у різних номінаціях: топіарії, картини, ікебани, обереги, панно, композиції із сухоцвітів та живих квітів, змішані техніки. Представлені композиції були виконані з природного матеріалу, живих та сухих рослинних матеріалів з додаванням різноманітних аксесуарів.
Журі конкурсу відзначили роботи учнів Сухополов’янської, Линовицької, Дубовогаївської, Дідівської та вихованців Будинку школяра, які відрізнялися розкриттям теми, емоційністю, вирізнялися якістю виконання, оригінальністю задуму.
До участі у таємному голосуванні, яке організувала адміністрація закладу, долучилися всі бажаючі, щоб визначити приз глядацьких симпатій. Всього у голосуванні взяли участь 180осіб. За підсумками голосування І місце, набравши 22 голоси, отримала колективна робота «Лісова казка» вихованців гуртка «Декор» районного Будинку школяра (учні Дідівської ЗОШ І-ІІІст.,керівник Жежерун Євгенія Михайлівна). ІІ місце учасники голосування віддали «Таємничій леді» творчій роботі у складі Бойко Анни, Бордюг Вікторії, Харченко Юлії (учениць Линовицької ЗОШ І-ІІІст.), набравши 17голосів, ІІІ місце розділили між собою учні Сергіївської ЗОШ І-ІІІст. (робота з перців «Квітуча Україна») та Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІст.(робота з кукурудзяного листя «Найбільше щастя для дитини-щаслива дружняя родина…»), набравши по 15 голосів.
Виходячи з висновків журі конкурсу визначили переможців:
У молодшій віковій категорії (від 6 до 10 років)
Гран Прі
- творча група у складі вихованців гуртка «Декор» районного Будинку школяра за роботу «Лісова казка» у номінації «Композиція з природного матеріалу» (керівник гуртка Жежерун Є.М.)
І місце
- колективна робота «Золотава осінь» та «Спасибі, осене, що ти в нас є…» учнів 3 класу Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІст.( у номінації «Топіарії» та «Квіткова композиція» (керівник Петренко Ю.М.)
- колективна робота «Плете осінь рукавички з бабиного літа» учнів 3 класу Подищанської ЗОШ І-ІІст. у номінації «Картина з насіння» (керівник Музиченко С.Ф.)
зайняте ІІ місце
- Руденко Валерія, учениця Дідівської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Дерево життя» та «Уночі не сплять сови та сичі» у номінації «Топіарії» та «Композиція з природного матеріалу» (керівник Федоренко О.М.)
- колективна робота «Осінні квіти» учнів 2,4 класу Яблунівської ЗОШ І-ІІІст. (класовод Боровик О.О.)
- творча група у складі Кривич Олени, Ушенко Анастасії за роботу «Осіннє сонечко» у номінації «Композиція з овочів і квітів» (керівник Михайліченко Л.А. вчитель трудового навчання)
- колективна робота «Квітуча Україна» учнів початкової ланки Сергіївської ЗОШІ І-ІІІст. у номінації «Композиція з овочів»( класоводи початкової школи)
ІІІ місце
- Семикін Євген , учень 4 класу Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Підем –підем садом, городом привітаємось з усім нашим родом» у номінації «Композиція з ягодів та сухоцвітів» (класовод Шкарупа О.В.)
- Савченко Тетяна, учениця Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІст. з роботу «Я маленький їжачок маю безліч голочок» у номінації «Картина із круп» (керівник Кутова А.В.)
- колективна робота учнів Малодівицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Подарунок лісовичка» у номінації «Оберіг» (керівник Бугай В.О.)
У середній віковій категорії (від 11 до 13 років):
І місце
- Каїка Дар’я, учениця Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Подарую квіти білі , з неба зорі золоті…» у номінації «Топіарії» керівник Лисняк Л.І.
- творча група у складі Лісового Олега та, вихованців гуртка районного Будинку школяра за роботу «Шипшиновий вечір» у номінації «Композиція з природного матеріалу» (керівник гуртка Михайліченко Ю.С.)
-
- Панченко Ангеліна, вихованка гуртка районного Будинку школяра , ученицю Білорічицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Сон сови» у номінації «Аплікація» (керівник гуртка Панченко В.Г.)
-
За зайняте ІІ місце
- Каленіченко Анна, учениця Дідівської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Гармонія півоній» у номінації «Ікебана» (керівник Каленіченко Л.В.)
- Небрат Світлана, учениця Дідівської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «У ведмедів у бору» у номінації «Композиція з природного матеріалу» (керівник Федоренко О.М.)
- Шатських Євгеній, учень Линовицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Лісова поляна» у номінації «Композиція з природного матеріалу»
ІІІ місце
- Лісовець Іванна, учениця3 класу Яблунівської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Ніжність у номінації «Квіти в гліцерині»(квіткова консервація)
- творча група у складі Мазуренко Марини та Павленко Світлани, учениць Замістянської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Осіння феєрія» у номінації «Ікебана» (керівник Сич Л.О.)старша вікова категорія (від 14 до 17 років)
Гран Прі
- колективна група учнів 10 класу Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Найбільше щастя для родини - щаслива дружняя родина» у номінації «Композиція» (керівник Верза Л.М.)
І місце
- творча група у складі Бойко Анни, Бурдюг Вікторії, Харченко Юлії учениць Линовицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Таємнича леді» у номінації «Ошибана» (керівник Силенко Н.П.)
- Лазоренко Ірина, учениця Линовицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Фантазія» уномінації «Аплікація з насіння та круп» (керівник Лазоренко Л.В.)
- колективна група вихованців природничо-біологічного гуртка районного Будинку школяра, учнів Івківської ЗОШ І-ІІІ ст.за роботу «Дерево щастя» у номінації «Топіарії» (керівник Кабанова М.О.)
ІІ місце
- Буцола Анастасія, вихованка гуртка районного Будинку школяра, ученицю Малодівицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Стежиною додому...» у номінації «Панно»(керівник гуртка Дерев’янко Я.С.)
ІІІ місце
- творча група у складі Крупніченко Марини та Левченко Діани, вихованок гуртка районного Будинку школяра, учнів Богданівської ЗОШ І-ІІІст. ім. Григорія Ващенка за роботу «Жага до життя» у номінації «Композиція» (керівник Кодола О.В.)
Лауреати конкурсу та нагородити грамотами районного Будинку школяра
У молодшій віковій категорії (від 6 до 10 років)
- Масьома Роман, учня Дідівської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Подих осені» у номінації «Композиція» керівник Федоренко О.М.
У середній віковій категорії (від 11 до 13 років)
- Нюнька Ілля, учень Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Осінній букет для нареченої» у номінації «Букет» керівник Молокова Т.М.
У старшій віковій категорії (від 14 до 17 років)
- колективна робота «Осінній оберіг», учнів Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІст. у номінації «Оберіг» (керівник Негрій І.М.)
- творча група у складі Артюх Дарії, Лизогуб Анни, Вахнюк Анни, учениць Охіньківської ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Осіння феєрія» у номінації «Композиція» (керівник Абдулаєва Т.М.)
- Кальян Анастасія, учениця Великодівицької ЗОШ І-ІІІст. за роботу «Корзина з квітами» у номінації «Аплікація з насіння» (керівник Парубець В.М.)
26.10.2017р. за підсумками Конкурсу буде проведено семінар - практикум для керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, вчителів, відповідальних за участь у конкурсах даного спрямування
|